img

אבחון אינטרנטי – המילה האחרונה במיון מועמדים

לפי האמרה המפורסמת – "זמן שווה כסף". לכן טוב שחברות וארגונים יכולים לחסוך במשאבים הקיימים על מנת לאתר מועמדים מתאימים באמצעות פיתוח חדשני – אבחון אינטרנטי. נניח שעליכם לאייש תפקיד חדש בחברה שבה אתם עובדים, כיצד תבצעו זאת ? מדי יום ביומו מנהלי כוח אדם ומשאבי אנוש, בעיקר בחברות בינוניות וגדולות, צריכים להתמודד עם שאלה זו. פרסום מודעה כיום כבר אינו מספיק, והליך הגיוס דורש טיפול אינטנסיבי, ארוך ומתיש שעלול להקשות מאוד על הליך איוש העמדה הפנויה. פרסום מודעת דרושים פעמים רבות גורר בעקבותיו "מבול" של קורות חיים של מועמדים המעוניינים במשרה. העניין הוא שמקצת המועמדים מתאימים יותר ומקצתם פחות, ואי אפשר לזמן את כולם לריאיון כיוון שהליך זה עלול לקחת שבועות ולעכב את העבודה היומיומית. לכן דרוש פתרון קל ופשוט, לפחות בשלב הסינון הראשוני.

אבחון אינטרנטי – הפתרון האולטימטיבי

ה"טרנד" החדש בעולם הגיוס הוא אבחון אינטרנטי, שימוש במערכות ממוחשבות אשר פותחו על בסיס מחקר, פיתוח וניסיון אנושי עשיר, והוא משמש לצורך מיון מועמדים. מערכות אלה מאפשרות לסנן באופן ראשוני את המועמדים המתאימים למשרה מסוימת ולסמן את המועמדים הטובים ביותר לתפקיד הפנוי. חשוב לציין שאפשר להתאים את תוכנת האבחון כך שתתאים לצורכיהם הייחודיים של הארגונים המשתמשים בה, בהתאם להגדרות תפקיד ספציפיות.

איך זה עובד?

מערכות אבחון אינטרנטיות מאפשרות להעביר את הנבחן "אונליין" מבחנים הבוחנים כשרים שכליים, מאפיינים אישיותיים, מיומנויות שונות ואפילו מבדקי אמינות ויושרה. יש לכך יתרונות רבים, והבולט שבהם הוא עצם העובדה שמדובר בשיטת מדידה אובייקטיבית וסטנדרטית אשר בסופה משקללים את התשובות ומקבלים תוצאה ברורה ומפורטת. עם קבלת התוצאות, הארגון יכול לנפות את המועמדים הלא מתאימים בשלב מוקדם בהליך הגיוס ולהתמקד אך ורק במועמדים פוטנציאליים איכותיים.

לאתר את המועמד האידיאלי – גם אם הוא בחו"ל

בארץ קיימות חברות רבות אשר ממיינות ומגייסות מועמדים גם בחו"ל. לאותם עסקים אבחון אינטרנטי הוא פתרון מעולה כיוון שהוא מאפשר להם להעביר את מבחני המיון השונים במגוון שפות, בהתאמה לתרבויות שונות, בהתייחסות לתפקידים ממוקדים ומתוך הקפדה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר המצופים מכלי אבחון.

יעילות, מהירות וחיסכון

שימוש במערכת אבחון אינטרנטי מאפשר הליך אבחון במשרדי החברה, בארץ או בחו"ל, וקבלת תוצאות מיידיות. הודות להליך זה מתאפשר לחברה המשתמשת בשירות זה ליהנות מחיסכון משמעותי בזמן, בכסף ובמשאבים אחרים. המערכת פותחה על ידי אנשי מקצוע מהשורה הראשונה על מנת להבטיח דיוק מרבי, תקפות ומהימנות, לקבלת תוצאות איכותיות שאפשר לעשות בהן שימוש. לאחר בחינתה בפיילוטים שהועברו לסקטורים שונים נמצא כי חברות וארגונים רבים יכולים כיום ליהנות מיתרונותיה של המאה ה- 21 ולבצע מבחני מיון בזמן אמת למועמדים מהעולם כולו למשרה כלשהי בהליך אובייקטיבי, פשוט ונוח. זקוקים למידע נוסף? מומחי אדם מילא זמינים להעניק לכם ליווי מקצועי ותפעולי 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע. נשמח להתאים לכם מערכת המתאימה באופן אידיאלי לדרישותיכם.