img

שירותי ייעוץ ארגוני מבית אדם מילא - אתם כבר לא לבד עם אתגרי הניהול

בתהליכי אבחון, ייעוץ ופיתוח ארגוני טמון ערך רב לארגונים מכל הסוגים והגדלים. בין אם מדובר בתאגיד ענק עם אלפי עובדים, או בחברות קטנות יותר להן מאות ואף עשרות עובדים בלבד - ייעוץ ארגוני אפקטיבי יכול לשנות לטובה את מסלולו העסקי של ארגון, ולחולל שינויים מורגשים בשטח. הייעוץ מעניק לארגון מידע חיוני ותובנות מקצועיות ומנומקות, המתאפיינות בהשקפה אובייקטיבית 'מבחוץ', ללא הטיות. בתקופה בה ארגונים נדרשים לגמישות מקסימאלית, וכפועל יוצא מתמודדים עם שינויים ארגוניים מרחיקי לכת המתחוללים 'מעכשיו לעכשיו', החשיבות של הסתייעות בייעוץ ארגוני רק הולכת וגדלה.

רוצים לשמוע עוד? קבעו איתנו פגישה

מנהלים רבים עסוקים מדי באתגרים השוטפים שלהם, ולעתים כלל אינם מודעים לבעיות העמוקות יותר אשר מקשות על הארגון ועובדיו להצליח. היבטים כמו 'מנהיגות', 'חדשנות' או תהליכי עבודה, עשויים להידחק הצידה, מבלי להבין שדווקא בהם מתחילה הדרך לשיפור. במקרים רבים, פונקציית הפיתוח הארגוני היא זו שפותחת להנהלת הארגון את הדלת לצורת חשיבה אחרת: בכל הקשור לאתגרים מעולם הניהול, הפיתוח הארגוני וה-HR, ניתן לקבל ייעוץ ממוקד ומקיף שיסייע לצמוח, בעזרת היועצים והכלים המקצועיים ביותר בתחום. בין אם הנכם סמנכ"לי או מנהלי HR, מנהלי ומנהלות פיתוח ארגוני, או מנהלים עסקיים - יש לכם שותפים לחשיבה, תכנון  ופתרון הסוגיות המורכבות ביותר. במידה ועדיין לא הכרתם, זו ההזדמנות להתוודע אל שירותי הייעוץ הארגוני של אדם מילא: שירותי ייעוץ מקצועיים מבין הוותיקים בישראל, המתמקדים בתחומי הפיתוח הארגוני וה-HR. מחלקת הייעוץ של אדם מילא מורכבת מנבחרת איכותית של יועצים מנוסים בעלי רקע של הצטיינות מקצועית בתחומי ה-HR, פסיכולוגיה תעסוקתית וארגונית. המשמעות היא אחת: כאשר יש לכם אתגר הקשור לפיתוח ארגוני, שינוי ארגוני או משאבי אנוש - אנו ערוכים לספק פתרונות מקיפים ומקצועיים. מערך הייעוץ הארגוני של אדם מילא מסייע ללקוחות בישראל ומחוצה לה, במגוון היבטים, ובכללם:
  • אבחון ארגוני - אפיון תהליכי עבודה וזיהוי פערים בארגון
  • עיצוב והטמעה של תרבות ארגונית התומכת ביעדי הארגון (הטמעת ערכים, קודים מנהיגותיים, דפוסי ניהול והתנהלות, הכנות לקראת שינוי ארגוני משמעותי, ועוד)
  • פיתוח המשאב האנושי בכל הרמות והשלבים, תוך מימוש פוטנציאלים ובניית אישיות מנהיגותית (כולל בנייה ופיתוח צוותים)
  • פיתוח מנהלים, מיומנויות ניהול ומנהיגות - החל מפיתוח אישי וכלה בסדנאות קבוצתיות
  • ייעוץ בבניית תהליכי HR והטמעתם - לדוג', פיתוח תהליכי הערכה ומשוב לעובדים
  • תמיכה, ליווי וייעוץ אישי למנהלי וסמנכ"לי HR / מנהלי פיתוח ארגוני / ומנהלים עסקיים בכירים
כל תהליך ייעוץ מבוצע כפרויקט התפור אישית לצרכי הלקוח הספציפי, תוך שימוש במתודולוגיות עבודה ייחודיות ומתקדמות, אשר פותחו ע"י מערך הייעוץ של אדם מילא. תוצרי הייעוץ הם מגוונים, וכוללים מסמכי עבודה, מצגות עומק, סדנאות, ובמידת הצורך גם ליווי on-site של הארגון, לאורך תהליך יישום הממצאים והטמעתם בשטח. ומה באשר לתוצאות של הייעוץ הארגוני? התועלות בראש ובראשונה מורגשות בשטח: ארגונים אשר נעזרו בשירותי הייעוץ הארגוני של אדם מילא מצליחים לחולל את השינוי המבוקש, אשר לרוב מתורגם במישרין או בעקיפין גם למדדים עסקיים מובחנים. מנהלים אשר נהנים מהייעוץ משדרגים את הידע והיכולות שלהם בתחום הניהול ומשאבי-האנוש, ויכולים לקבל החלטות מושכלות בצורה קלה יותר. מנהלים אשר לקחו חלק בתהליכי ייעוץ וליווי אישי מטעם אדם מילא, מצליחים לראות דברים אחרת, לשנות תודעה - וכנגזרת ישירה מתפנים למשימות ניהול, במקום לעסוק בכיבוי שריפות. השינוי מורגש ברובד של סגנון הניהול הפרטני, תוך הרחבת מיומנויות הניהול והפיכת המנהל או המנהלת לבעלי יותר גמישות מחשבתית ומעשית - תכונות אשר הנן ללא ספק קריטיות למנהלים בעולמות הניהול של ההווה והעתיד.
"היא לא סתם היועצת הארגונית של אדם מילא, היא ממש השותפה שלי עכשיו", צוחק סמנכ"ל HR בחברה ישראלית ידועה מתחום הטכנולוגיה, אשר נעזר בשירות ייעוץ אישי (כחלק מחבילת שירותי ייעוץ ארגוני אשר סופקו לחברה שלו). "תוך זמן קצר מאד, שבועות בודדים, חלקתי איתה את כל ההתלבטויות והקשיים הכי גדולים בתפקיד שלי. ממש מחשבות ורגשות ששמרתי בבטן הרבה זמן. אני סומך עליה במאה אחוז, והיא מציגה לי זוויות מבט חדשות וגישות מקצועיות שעוזרות לי בכל הרמות - החל מההתנהלות השוטפת והיומיומית, וכלה בהחלטות הגדולות והמורכבות שמשפיעות על מאות רבות של עובדים בארגון שלנו. בכנות, הלוואי שהיו יועצים דומים לכל אנשי ה-HR במדינה, ואפילו למנכ"לים. אני ישן הרבה יותר טוב בלילה, ומגיע לעבודה כל בוקר בתחושה שאני מצויד בכלים ובפתרונות של ממש. היא Trusted Advisor במלוא מובן המונח".
לצוות הייעוץ הארגוני של אדם מילא ניסיון רב-שנים במתן ייעוץ לחברות הגדולות והמשפיעות במשק הישראלי - אך גם אם הנכם מנהלים בארגונים קטנים יותר, ביכולתנו לסייע. הנכם מוזמנים ליצור עמנו קשר, ולראות כיצד ייעוץ ארגוני מבית אדם מילא יכול להיות עבורכם Game-changer אמיתי.

רוצים לשמוע עוד? קבעו איתנו פגישה

מעניין ? צרו איתנו קשר  digital@adam-milo.co.il