אל תתנו לקורונה לעצור את הפעילות של העסק.

וריטאס מבית אדם מילא מנגישה לכם את מדד c לאיבחון תסמיני קורונה כדי לשמור על העובדים שלכם ורציפות העבודה באירגון.

רוצים לשמוע עוד?
צרו איתנו קשר 

מערכת וריטאס

מבדק מדד-C הוא מבדק דיגיטלי קצר אשר המענה עליו אורך פחות מחמש דקות, דרך הסמארטפון או המחשב האישי. באמצעות סדרה של שאלות פשוטות, השאלון בוחן שלושה ממדים עיקריים הנוגעים לאדם המשיב על השאלות: נטייה לציית לכללים ולהנחיות, ערכים ועמדות (מאפיינים אישיותיים), והתנהגות הנבדק במהלך הימים האחרונים. כל שלושת ממדי הבדיקה מתייחסים באופן ספציפי לסוגיות הקשורות להתנהלות הנבדק בהקשר למגיפת הקורונה, כלומר לשאלות כגון האם הנבדק מקפיד לציית להנחיות משרד הבריאות? האם הוא היה במגע עם אדם אשר אובחן כחולה קורונה? האם חזר לאחרונה מחו”ל? וכדומה.

בדומה למבדקים תעסוקתיים שגרתיים של אדם מילא, השאלון כולל מנגנוני אמינות ייעודיים המאפשרים להבדיל בין תשובות כנות, לבין ניסיון להטות את התוצאות דרך תשובות שאינן אמת. הסיבה לכך היא פשוטה – במציאות הנוכחית, ישנם אנשים אשר מסיבות שונות חוששים לספק גילוי מלא וכנה ביחס להתנהלותם ולאפשרות שנחשפו לגורמי הדבקה פוטנציאליים, ולכן אלמנט זיהוי האמינות בשאלון הוא רכיב מרכזי בו.

עם סיום מילוי השאלון, אשר כולל 15-20 שאלות, הנבדק (ובמידת הצורך גם הארגון המעסיק אותו) מקבל חיווי של רמת הסיכון האישית שלו – כאינדיקטור לסיכוייו להידבק בנגיף. החיווי אף הוא מוצג בצורה פשוטה ואינטואיטיבית, במתווה של רמזור בעל שלושה צבעים: צבע ירוק מסמן רמת סיכון נמוכה, כתום מצביע על רמת סיכון בינונית, ואדום כחיווי לסיכון גבוה להידבקות. כאשר נבדק מקבל חיווי אדום, הוא והארגון יכולים לבחור לנקוט בצעדי המשך – כגון בדיקה רפואית או העמקת הבדיקה באמצעות תשאול.